Kariéra

L2 Support Engineer

Ve stručnosti

Českomoravská 2408/1a, Praha 9, 190 00

Plný úvazek
Zkrácený úvazek
Termín nástupu dohodou
Přihlásit se

Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu pro rozšíření našeho týmu pro podporu aplikací a produktů na úrovni L2 v Praze.

Není třeba umět vše, postačí chuť se učit novým věcem a mít zájem problémy vyřešit. Vše vám postupně vysvětlíme a naučíme vás s nástroji pracovat.

Hledáme komunikativního člověka, který ideálně má zkušenost s podporou, ať už na úrovni L1, nebo vyšší. A má analytické myšlení, práce ho baví, dokáže pracovat i pod tlakem a zvládá takové situace s úsměvem.

S čím potřebujeme pomoci:

  • odbavováním provozních problémů a zlepšováním interních nástrojů sloužících pro podporu produktů
  • podporou aplikací a produktů na L2 úrovni
  • analýzou problémů a zajištěním dořešení za pomoci s L3/L4
  • tvorbou dokumentace nových procesů a jejich podpory
  • komunikací se zadavateli/řešiteli
  • navrhováním řešení problémů
  • zpracováním reportů problémů
  • analýzou procesů a uživatelských potřeb

Co očekáváme:

  • zkušenosti s poskytováním uživatelské podpory (na úrovni L2 - výhodou)
  • spolehlivost, pečlivost, rychlost, samostatnost
  • silné komunikační schopnosti
  • základní znalosti anglického jazyka – na úrovni čtení a psaní dokumentace včetně řešení incidentů
  • analytické myšlení
  • zkušenosti s IT procesy a systémy
  • chuť řešit problémy a pomoct
  • pro-uživatelský přístup

Nabízíme:

  • práci v týmu zkušených lidí se smyslem pro humor
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost spolupráce na částečný úvazek
  • po zapracování je možné využívat hybridní model práce na home office
  • stále nové a zajímavé projekty a technologie
  • různorodou práci a prostor pro vlastní kreativitu a inovace
  • kanceláře v blízkosti metra Českomoravská/Palmovka
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days
  • kávu, čaj, ovoce, zeleninu a další občerstvení, které tě nabudí do nového dne
  • plně hrazené stravenky 130 Kč/den
  • slevy u vybraných obchodních partnerů

Jak probíhá výběrové řízení:

  • první kontakt proběhne s naším kolegou z HR oddělení, který s Vámi naplánuje setkání s vašimi budoucími kolegy v čase, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat
  • setkáme se společně v sídle naší společnosti, kde vás seznámíme s detaily práce

Těšíme se na spolupráci!

Proč vzít práci právě u nás

3 Sick days

5 týdnů dovolené

Multisport karta

Nástup možný ihned

Možnost Home Office

Ovoce na pracovišti

Káva a čaj každý den

Flexibilní pracovní doba

Možnost kariérního růstu

Školení a jazykové kurzy

Možnost zkráceného úvazku

Služební počítač a telefon

Firemní akce & teambuildingy

Posílání zásilek za zvýhodněnou cenu

Odměna za doporučení nového zaměstnance

Zaměstnanecké slevy u vybraných partnerů

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 130 Kč/den

Zajištěné místo pro parkování soukromých i služebních vozidel

Zaujala tě tato pozice?

Tak na nic nečekej a dej nám vědět, že tohle je ta pravá práce pro tebe!

Přihlásit se Doporučit nabídku

Jak probíhá
výběrové řízení?

01

Mrkni na volné pozice
Je mezi nimi tvůj dream job? Jednoduše klikni na Přihlásit se a pošli nám svoje CV. Že nemáš životopis hotový? Nevadí, stačí vyplnit náš formulář! Nezabere ti to víc než 5 minut.

02

Počkej na odpoveď
Tvoje žádost dorazí na naše HR oddělení. Dej nám prosím zhruba jeden týden na odpověď. Všechny materiály, které nám pošleš, si pečlivě projdeme.

03

Domluvíme si schůzku
Jakmile vybereme vhodné kandidáty, žhavíme linku a kontaktujeme je telefonicky. Rovnou se většinou domluvíme na osobní nebo online schůzce.

04

Setkání face to face
Na schůzce se potkáš s kolegy z HR, ale i s tvým (možná) budoucím nadřízeným či některým kolegou. Nachystej si otázky a ptej se na vše, co tě zajímá. Taky ochutnáš naši skvělou kávu!

05

Přivítáme tě v týmu
A když si sedneme, rovnou ti u nás připravíme židli!